tpl_pro.php

סינון ראשוני וראיונות פרונטאליים

Talent Solutions נותנת מענה מהיר לאיתור וגיוס טאלנטים בעזרת תובנות מבוססות נתונים ושיטות הגיוס הטובות מסוגן. אנחנו מזהים את המועמדים המתאימים עם המיומנויות הנדרשות, תוך בדיקת התאמתם למקום העבודה ובה בעת מעניקים חוויית מועמד מיוחדת במינה

צרו קשר

ערכים מוספים לארגון

תהליך המיון והאבחון הראשוני, בין אם טלפוני ובין אם פרונטלי, מתבצע בהתאמה מירבית לאסטרטגיית הגיוס של הארגון על ידי מאבחנים מקצועיים ומיומנים. צוות המאבחנים והמראיינים הינו בעל הבנה מעמיקה של פרופיל התפקידים וה-DNA הארגוני.

מה אנחנו מציעים? המודל שלנו

בסינון קורות החיים והריאיון הטלפוני הראשוני נבדוק בצורה המקצועית ביותר את התאמת המועמד לתפקיד בהתאם לכישוריו וניסיונו בתחום המבוקש. מודל האבחון שלנו מותאם באופן אידיאלי לאסטרטגיית הגיוס של הארגון ומאפשר זרימה נכונה בתהליך. מודל כזה מייצר שביעות רצון טובה הן אצל המנהלים המגייסים והן אצל המועמדים בתהליך.

  • פיתוח מומחיות מקצועית בגיוס על פי תפקידים, אזור ומשימות בתהליך


  • ניתוב מועמדים בתהליך ומיצוי פוטנציאל


  • פיתוח, טיוב ומדידה מתמדת של כלי האבחון


  • למידה של כלים חדשים והתעדכנות בטכנולוגיות רלוונטיות אשר מייעלות את תהליך האבחון הראשוני


תהליכי גיוס במיקור חוץ (RPO)

השירותים שלנו כוללים ניהול תהליך גיוס עובדים לארגונים במיקור חוץ. צוות מיומן מטעמנו מנהל את כלל מערך הגיוס בארגון, החל משלב ניהול מקורות הגיוס, דרך סינון ומיון המועמדים וכלה בתחילת עבודתם בארגון. השירות ניתן בתוך הארגון On-Site או מחוצה לו.

גיוס מקצה לקצה

תהליך גיוס מקצה לקצה המבוסס תובנות שלנו, מיושם בכל חלקי הארגון או בחלקים ספציפיים שלו במטרה להפחית עלויות ולקצר את משך הזמן עד לקליטת העובד, לצמצם עזיבות ולהגדיל פריון עבודה.

סורסינג

אנחנו מסייעים לארגונים להגדיל את מאגר הטאלנטים שלהם כדי להחיש את תהליך הגיוס ולהגדיל את הגיוון של כוח העבודה. אנחנו משתמשים בטכנולוגיה הטובה והחדשנית ביותר ומגייסים טאלנטים בכל שלבי האיתור, כולל טאלנטים פאסיביים, אקטיביים ומחפשי הזדמנויות.

תפעול גיוס

תהליך הגיוס הוא תהליך מורכב אשר מעורבות בו פעולות רבות, ממשקים מרובים וצורך בתיאום ודיוק מושלם בין כל המעורבים בתהליך. אנו מודעים לחשיבות המעטפת התומכת בתהליך הגיוס ומספקים את מיטב אופציות התפעול.

מניהול מבוזר לניהול מרוכז

בשלב הראשון נלמד ונמפה את המצב הקיים בארגון, נגדיר את הצרכים ונרכז את כל המידע תוך שימוש בטכנולוגיות מותאמות. בשלב השני ניצור מערך מבוקר ומנוהל המתבסס על נהלי עבודה מוסדרים ותהליכי בקרה ומדידה אחידים עבור כל שלבי הגיוס בכל יחידות הארגון. כל זאת תוך שימת דגש על שיפור והתייעלות מתמידים ומענה לצרכי הארגון המשתנים.

מרכז מידע ותפעול העובד

אנו מציעים שירותים ופתרונות בתפעול מגוון תחומי HR בארגון. מרכז השירות לעובד נותן מענה כפול הן לעובדי החברה והן למנהליה: • מענה לפניות עובדים בנושאי שכר, הטבות, פנסיה, רווחה, נוכחות • תמיכה במערכות HR למנהלים שונים באמצעות: מייל ,טלפוני, צ'אט. בנוסף אנו נספק לארגון שירותי ניהול מידע הכוללים ניהול ותחזור של בסיס הנתונים לאורך כל מחזור חיי העובד. שירותי ניהול מידע חשובים יותר מתמיד בעידן שבו המידע זורם בקלות, במהירות ובכמויות גדולות באופן תדיר.

גיוס לפרויקטים על פי דרישה

גמישות תפעולית זה שם המשחק! ככל שהצורך בזריזות עסקית מאיץ, ארגונים חייבים לבנות כוחות עבודה גמישים שיכולים לאמץ שינוי ולמנף חדשנות עם זיקה ללימוד מיומנויות הדור הבא. אנו ממטבים את תכנון הכישרונות, כדי ליצור כוחות עבודה גמישים שיכולים לאמץ שינוי ולמנף חדשנות וזריזות ארגונית באמצעות התאמה של אסטרטגיות הגיוס לצורך נקודתי או מתמשך של הארגון.