למידע נוסף והתאמת השירות לצרכי הארגון שלכם השאירו פרטים:


  צרו קשר

  TAPFIN: ניהול ספקי כוח אדם ושירותים

  הפתרונות הגלובליים המקיפים שלנו מייעלים את ניהול כוח האדם הזמני והשירותים המנוהלים בארגון ומניעים ביצועים באמצעות אנשים, תהליכים וטכנולוגיה.

  צרו קשר

  תובנות. יעילות. תוצאות.

  בשוק המתפתח במהירות, אנחנו מציעים מגוון שלם של פתרונות לניהול טוב יותר של ספקי מיקור חוץ ושירותים מנוהלים תוך הקפדה על איכות, חיסכון בעלויות וניהול הסיכונים הקשורים לכוח עבודה זמני. עם מומחיות ללא מתחרים וטכנולוגיות חדשניות, נעבוד בשיתוף פעולה לניהול מלא של כוח האדם הזמני והספקים החיצוניים ולהבאת תוצאות עסקיות מדידות עכשיו ובעתיד.

  ניהול כוח עבודה זמני

  צוות המומחים הגלובלי שלנו מיומן ובעל ניסיון לנהל את כל צרכי כוח האדם הזמני, לשפר תהליכי עבודה מול הספקים תוך יעילות וחיסכון בעלויות .

  תובנות שמובילות תוצאות

  קבלת תמונת מצב מלאה לגבי כוח העבודה הזמני ואת תובנות המומחים שלנו לגביו.

  ניהול פתרונות כוח עבודה חלופיים

  ברשותנו מאגרי מועמדים מחוץ לערוצי ההעסקה המסורתיים -עובדי Outsourcing, עובדים במשרה חלקית ופרילנסרים.

  Talent Solutions

  אנחנו מסייעים לארגונים לשנות את האופן שבו הם מגייסים, מנהלים ומפתחים את כוח העבודה שלהם, במטרה להבטיח שכוח האדם המתאים יעמוד לרשותם עכשיו ובעתיד. אנחנו מספקים פתרונות הוליסטיים לאורך כל מחזור החיים של העובדים, החל במשיכה ובאיתור של הטאלנטים עד לשדרוג ופיתוח מיומנויות, ושימור עובדים בהיקף נרחב.

  תהליכי גיוס במיקור חוץ (RPO)

  ניהול תהליכי גיוס עובדים לארגונים במיקור חוץ רחב היקף ועתיר כוח אדם.

  TAPFIN

  ניהול ספקי כוח אדם ושירותים מנוהלים . אנו עובדים עם ארגונים מובילים בעולם ומניעים ביצועים באמצעות אנשים, תהליכים וטכנולוגיה.

  ייעוץ ארגוני ופיתוח טאלנטים

  מתן שירותי ייעוץ וליווי עבור תהליכים לעובדים וארגונים הנמצאים בצומת דרכים מקצועית, ולחברות הנמצאות בתהליך התייעלות ופרידה מעובדים.