למידע נוסף והתאמת השירות לצרכי הארגון שלכם השאירו פרטים:


  אני מאשר/ת קבלת חומר מקצועי ושיווקי מקבוצת מנפאואר

  צרו קשר

  תהליכי גיוס
  במיקור חוץ (RPO)

  שירותי ה- RPO של Talent Solutions כוללים ניהול תהליך גיוס עובדים
  לארגונים במיקור חוץ.

  צוות מיומן מטעמנו מנהל את כלל מערך הגיוס בארגון, החל משלב ניהול
  מקורות הגיוס, דרך סינון ומיון המועמדים וכלה בתחילת עבודתם בארגון. השירות ניתן
  בתוך הארגון On-Site או מחוצה לו

  צרו קשר

  תהליכי גיוס במיקור חוץ מאפשרים לארגון להסתכל על תהליך הגיוס בראייה מערכתית ואינטגרטיבית לטווח מידי ורחוק, ולנהל את תהליכי הגיוס באופן ממוקד ואפקטיבי, תוך יישום אסטרטגיית הגיוס של החברה. בנוסף, מאפשר התהליך יישום תהליכי בקרה ומדידה אחידים עבור כל שלבי הגיוס בכל אתרי החברה. נמדד לפי SLA – Service Level Agreement. במטרה לבחון, לשקף ולייעל את מידת האפקטיביות של תהליך הגיוס ואת הצלחת פעילות מרכז הגיוס המנוהל על ידי Talent Solutions

   

  גיוס מקצה לקצה

  תהליך גיוס מקצה לקצה המבוסס תובנות שלנו, מיושם בכל חלקי הארגון או בחלקים ספציפיים שלו במטרה להפחית עלויות ולקצר את משך הזמן עד לקליטת העובד, לצמצם עזיבות ולהגדיל פריון עבודה.

  קראו עוד

  סורסינג

  אנחנו מסייעים לארגונים להגדיל את מאגר הטאלנטים שלהם כדי להחיש את תהליך הגיוס ולהגדיל את הגיוון של כוח העבודה. אנחנו משתמשים בטכנולוגיה הטובה והחדשנית ביותר ומגייסים טאלנטים בכל שלבי האיתור, כולל טאלנטים פאסיביים, אקטיביים ומחפשי הזדמנויות.

  קראו עוד

  סינון ראשוני וראיונות פרונטאליים

  קבלו גישה מהירה לטאלנטים בעזרת תובנות מבוססות נתונים ושיטות הגיוס הטובות מסוגן. אנחנו מזהים את המועמדים המתאימים עם המיומנויות הנדרשות, מבטיחים את התקשרותם למקום העבודה ובה בעת מעניקים חוויית מועמד מיוחדת במינה

  קרא עוד

  תפעול גיוס

  תהליך הגיוס הוא תהליך מורכב אשר מעורבות בו פעולות רבות, ממשקים מרובים וצורך בתיאום ודיוק מושלם בין כל המעורבים בתהליך.
  אנו מודעים לחשיבות המעטפת התומכת בתהליך הגיוס ומספקים את מיטב אופציות התפעול.

  קראו עוד

  מניהול מבוזר לניהול מרוכז

  בשלב הראשון נלמד ונמפה את המצב הקיים בארגון, נגדיר את הצרכים ונרכז את כל המידע תוך שימוש בטכנולוגיות מותאמות. בשלב השני ניצור מערך מבוקר ומנוהל המתבסס על נהלי עבודה מוסדרים ותהליכי בקרה ומדידה אחידים עבור כל שלבי הגיוס בכל יחידות הארגון. כל זאת תוך שימת דגש על שיפור והתייעלות מתמידים ומענה לצרכי הארגון המשתנים.

  קראו עוד

  מרכז מידע ותפעול העובד

  אנו מציעים שירותים ופתרונות בתפעול מגוון תחומי HR בארגון. מרכז השירות לעובד נותן מענה כפול הן לעובדי החברה והן למנהליה. בנוסף אנו נספק לארגון שירותי ניהול מידע הכוללים ניהול ותחזור של בסיס הנתונים לאורך כל מחזור חיי העובד. שירותי ניהול מידע חשובים יותר מתמיד בעידן שבו המידע זורם בקלות, במהירות ובכמויות גדולות באופן תדיר.

  קראו עוד

  גיוס לפרויקטים על פי דרישה

  גמישות תפעולית זה שם המשחק!

  ככל שהצורך בזריזות עסקית מאיץ, ארגונים חייבים לבנות כוחות עבודה גמישים שיכולים לאמץ שינוי ולמנף חדשנות עם זיקה ללימוד מיומנויות הדור הבא. אנו ממטבים את תכנון הכישרונות, כדי ליצור כוחות עבודה גמישים שיכולים לאמץ שינוי ולמנף חדשנות וזריזות ארגונית באמצעות התאמה של אסטרטגיות הגיוס לצורך נקודתי או מתמשך של הארגון.

  קראו עוד

  • מאפשר לארגון להסתכל על תהליך הגיוס בראייה מערכתית ואינטגרטיבית לטווח מידי ורחוק, ולנהל את תהליכי הגיוס באופן ממוקד ואפקטיבי, תוך יישום אסטרטגיית הגיוס של החברה


  • מאפשר יישום תהליכי בקרה ומדידה אחידים עבור כל שלבי הגיוס בכל אתרי החברה


  • נמדד לפי SLA – Service Level Agreement. במטרה לבחון, לשקף ולייעל את מידת האפקטיביות של תהליך הגיוס ואת הצלחת פעילות מרכז הגיוס המנוהל על ידי TS


  • קבלת החלטות מהירה יותר, מונעת תובנות באמצעות נתונים


  • מונה צוות גיוס מקצועי, מתמחה וייעודי לחברה


  Talent Solutions

  אנחנו מסייעים לארגונים לשנות את האופן שבו הם מגייסים, מנהלים ומפתחים את כוח העבודה שלהם, במטרה להבטיח שכוח האדם המתאים יעמוד לרשותם עכשיו ובעתיד. אנחנו מספקים פתרונות הוליסטיים לאורך כל מחזור החיים של העובדים, החל במשיכה ובאיתור של הטאלנטים עד לשדרוג ופיתוח מיומנויות, ושימור עובדים בהיקף נרחב.

  תהליכי גיוס במיקור חוץ (RPO)

  ניהול תהליכי גיוס עובדים לארגונים במיקור חוץ רחב היקף ועתיר כוח אדם.

  TAPFIN

  ניהול ספקי כוח אדם ושירותים מנוהלים . אנו עובדים עם ארגונים מובילים בעולם ומניעים ביצועים באמצעות אנשים, תהליכים וטכנולוגיה.

  ייעוץ ארגוני ופיתוח טאלנטים

  מתן שירותי ייעוץ וליווי עבור תהליכים לעובדים וארגונים הנמצאים בצומת דרכים מקצועית, ולחברות הנמצאות בתהליך התייעלות ופרידה מעובדים.