tpl_pro.php

מרכז מידע ותפעול העובד

אנו מציעים שירותים ופתרונות בתפעול מגוון תחומי HR בארגון.

מרכז השירות לעובד נותן מענה כפול הן לעובדי החברה והן למנהליה.

בנוסף אנו נספק לארגון שירותי ניהול מידע הכוללים ניהול ותחזור של בסיס הנתונים לאורך כל מחזור חיי העובד. שירותי ניהול מידע חשובים יותר מתמיד בעידן שבו המידע זורם בקלות, במהירות ובכמויות גדולות באופן תדיר.

צרו קשר

יתרונות השירות לארגונים

מרכוז שירות עובד בכל תחומי ה HR מקנה חווית עובד טובה, מקצועית, שירותית ועוזרת בשימור העובדים בארגון. שירות מסוג זה מסייע בראיה מרחבית של כל מחזור חיי העובד ויכול איתור בעיות בתהליכי HR זיהוי פניות שחוזרות על עצמן מהעובדים והרמת דגלים למנהלים על נושאים אלו. מענה מקצועי למנהלים בשטח, תחזוקת עץ ארגוני, בקרת נתונים, תפעול ותחזוקת מערכת קליטת נתונים

מה אנחנו מציעים? המודל שלנו

הצוות הממוקצע במגוון תחומים החל מניהול ידע ועד הכרת דיני עבודה, תלושי שכר והחוזים בארגון מייצר מעטפת חווית העובד תומכת בארגון ובעובד באופן בולט. מרכז השירות לעובד המופעל על ידינו ממחיש נקודה זו: המרכז משמש כ-One Stop Shop לכמעט כל צרכי הפרט של העובד.

אנחנו יודעים להגיד שחוויית העובד מהווה שיקול משמעותי עבור מועמדים המחליטים להצטרף לארגון ועבור שימורם של העובדים הקיימים.

  • מענה טלפוני וממוחשב לעובדים ע"י צוות מקצועי ומומחה בתחומי ה- HR (שכר והטבות, רווחה, נוכחות)


  • תיעוד הפניות במערכת ייעודית שאופיינה והוטמעה מראש


  • הגדרת תהליכי עבודה ואסקלציות בתחומים השונים


  • שימור הידע המקצועי ע"י נהלים כתובים והדרכות שוטפות לצוות


  • יצירת מומחי תוכן בנושאי הליבה בתוך הצוות


  • מענה למנהלים ולצוות משאבי אנוש בארגון


  • בקרה: סקרי שביעות רצון (איכות המענה שנמסר), עמידה ביעדים, Reopen, עמידה בSLA , אסקלציותתהליכי גיוס במיקור חוץ (RPO)

השירותים שלנו כוללים ניהול תהליך גיוס עובדים לארגונים במיקור חוץ. צוות מיומן מטעמנו מנהל את כלל מערך הגיוס בארגון, החל משלב ניהול מקורות הגיוס, דרך סינון ומיון המועמדים וכלה בתחילת עבודתם בארגון. השירות ניתן בתוך הארגון On-Site או מחוצה לו.

גיוס מקצה לקצה

תהליך גיוס מקצה לקצה המבוסס תובנות שלנו, מיושם בכל חלקי הארגון או בחלקים ספציפיים שלו במטרה להפחית עלויות ולקצר את משך הזמן עד לקליטת העובד, לצמצם עזיבות ולהגדיל פריון עבודה.

סורסינג

אנחנו מסייעים לארגונים להגדיל את מאגר הטאלנטים שלהם כדי להחיש את תהליך הגיוס ולהגדיל את הגיוון של כוח העבודה. אנחנו משתמשים בטכנולוגיה הטובה והחדשנית ביותר ומגייסים טאלנטים בכל שלבי האיתור, כולל טאלנטים פאסיביים, אקטיביים ומחפשי הזדמנויות.

סינון ראשוני וראיונות פרונטליים

קבלו גישה מהירה לטאלנטים בעזרת תובנות מבוססות נתונים ושיטות הגיוס הטובות מסוגן. אנחנו מזהים את המועמדים המתאימים עם המיומנויות הנדרשות, מבטיחים את התקשרותם למקום העבודה ובה בעת מעניקים חוויית מועמד מיוחדת במינה

תפעול גיוס

תהליך הגיוס הוא תהליך מורכב אשר מעורבות בו פעולות רבות, ממשקים מרובים וצורך בתיאום ודיוק מושלם בין כל המעורבים בתהליך. אנו מודעים לחשיבות המעטפת התומכת בתהליך הגיוס ומספקים את מיטב אופציות התפעול.

מניהול מבוזר לניהול מרוכז

בשלב הראשון נלמד ונמפה את המצב הקיים בארגון, נגדיר את הצרכים ונרכז את כל המידע תוך שימוש בטכנולוגיות מותאמות. בשלב השני ניצור מערך מבוקר ומנוהל המתבסס על נהלי עבודה מוסדרים ותהליכי בקרה ומדידה אחידים עבור כל שלבי הגיוס בכל יחידות הארגון. כל זאת תוך שימת דגש על שיפור והתייעלות מתמידים ומענה לצרכי הארגון המשתנים.

גיוס לפרויקטים על פי דרישה

גמישות תפעולית זה שם המשחק! ככל שהצורך בזריזות עסקית מאיץ, ארגונים חייבים לבנות כוחות עבודה גמישים שיכולים לאמץ שינוי ולמנף חדשנות עם זיקה ללימוד מיומנויות הדור הבא. אנו ממטבים את תכנון הכישרונות, כדי ליצור כוחות עבודה גמישים שיכולים לאמץ שינוי ולמנף חדשנות וזריזות ארגונית באמצעות התאמה של אסטרטגיות הגיוס לצורך נקודתי או מתמשך של הארגון.