tpl_pro.php

מניהול מבוזר לניהול מרוכז

ניהול מרוכז של תהליכי גיוס חוסך משאבים לארגון ומאפשר לגורמי HR בארגון לעסוק בתהליכי עומק ואסטרטגיה, שיפור מתמיד, התייעלות ארגונית, חיסכון במשאבים ושליטה ניהולית כוללת על תהליכים ופונקציות בארגון.

צרו קשר

בשלב הראשון נלמד ונמפה את המצב הקיים בארגון, נגדיר את הצרכים ונרכז את כל המידע תוך שימוש בטכנולוגיות מותאמות. בשלב השני ניצור מערך מבוקר ומנוהל המתבסס על נהלי עבודה מוסדרים ותהליכי בקרה ומדידה אחידים עבור כל שלבי הגיוס בכל יחידות הארגון. כל זאת תוך שימת דגש על שיפור והתייעלות מתמידים ומענה לצרכי הארגון המשתנים.

מה אנחנו מציעים? המודל שלנו

המודל שלנו הינו תוצר של תהליך של מרכוז הגיוס לעומת ביזור במחוזות, במפעלים או באתרים שונים בארץ.

מודל זה מאפשר את קיומם של שני מדדי איכות מרכזיים- זמן לקבלת הצעת שכר והזמן שאותו השקיע המנהל המגייס בארגון. כלומר, כמה משאבים קריטיים נלקחו מהארגון לצורך הגיוס. מדדים אלה הם שהופכים את הגיוס לשותף עסקי ובכך מהווים ערך ללקוח ומאפשרים מתן שירות מיטבי.

  • בחירת תחום / תהליך למרכוז


  • סקירת תהליכים במצב הקיים ע"י תצפיות, איסוף מידע, תשאולים ומדידות


  • הגדרת נקודות התורפה, איתור פתרונות ייעודיים ובחינת הפוטנציאל לשיפור (יתרונות וחסרונות, עלות תועלת וכדומה).


  • הכנת תוכנית עבודה למרכוז תהליכים עפ"י המידע שנאסף ומטרות הארגון


  • כתיבת נהלי עבודה


  • יישום הפתרון אשר נבחר. בדרך כלל מתבצע פיילוט (תוכנית הרצה), חקר התוצאה ויישום מבוקרהתוצאות


  • מדידה ובקרה שוטפת של התהליך שנקבע לצורך שימור ושיפור מתמיד


תהליכי גיוס במיקור חוץ (RPO)

השירותים שלנו כוללים ניהול תהליך גיוס עובדים לארגונים במיקור חוץ. צוות מיומן מטעמנו מנהל את כלל מערך הגיוס בארגון, החל משלב ניהול מקורות הגיוס, דרך סינון ומיון המועמדים וכלה בתחילת עבודתם בארגון. השירות ניתן בתוך הארגון On-Site או מחוצה לו.

גיוס מקצה לקצה

תהליך גיוס מקצה לקצה המבוסס תובנות שלנו, מיושם בכל חלקי הארגון או בחלקים ספציפיים שלו במטרה להפחית עלויות ולקצר את משך הזמן עד לקליטת העובד, לצמצם עזיבות ולהגדיל פריון עבודה.

סורסינג

אנחנו מסייעים לארגונים להגדיל את מאגר הטאלנטים שלהם כדי להחיש את תהליך הגיוס ולהגדיל את הגיוון של כוח העבודה. אנחנו משתמשים בטכנולוגיה הטובה והחדשנית ביותר ומגייסים טאלנטים בכל שלבי האיתור, כולל טאלנטים פאסיביים, אקטיביים ומחפשי הזדמנויות.

סינון ראשוני וראיונות פרונטליים

קבלו גישה מהירה לטאלנטים בעזרת תובנות מבוססות נתונים ושיטות הגיוס הטובות מסוגן. אנחנו מזהים את המועמדים המתאימים עם המיומנויות הנדרשות, מבטיחים את התקשרותם למקום העבודה ובה בעת מעניקים חוויית מועמד מיוחדת במינה

תפעול גיוס

תהליך הגיוס הוא תהליך מורכב אשר מעורבות בו פעולות רבות, ממשקים מרובים וצורך בתיאום ודיוק מושלם בין כל המעורבים בתהליך. אנו מודעים לחשיבות המעטפת התומכת בתהליך הגיוס ומספקים את מיטב אופציות התפעול.

מרכז מידע ותפעול העובד

אנו מציעים שירותים ופתרונות בתפעול מגוון תחומי HR בארגון. מרכז השירות לעובד נותן מענה כפול הן לעובדי החברה והן למנהליה: • מענה לפניות עובדים בנושאי שכר, הטבות, פנסיה, רווחה, נוכחות • תמיכה במערכות HR למנהלים שונים באמצעות: מייל ,טלפוני, צ'אט. בנוסף אנו נספק לארגון שירותי ניהול מידע הכוללים ניהול ותחזור של בסיס הנתונים לאורך כל מחזור חיי העובד. שירותי ניהול מידע חשובים יותר מתמיד בעידן שבו המידע זורם בקלות, במהירות ובכמויות גדולות באופן תדיר.

גיוס לפרויקטים על פי דרישה

גמישות תפעולית זה שם המשחק! ככל שהצורך בזריזות עסקית מאיץ, ארגונים חייבים לבנות כוחות עבודה גמישים שיכולים לאמץ שינוי ולמנף חדשנות עם זיקה ללימוד מיומנויות הדור הבא. אנו ממטבים את תכנון הכישרונות, כדי ליצור כוחות עבודה גמישים שיכולים לאמץ שינוי ולמנף חדשנות וזריזות ארגונית באמצעות התאמה של אסטרטגיות הגיוס לצורך נקודתי או מתמשך של הארגון.