למידע נוסף והתאמת השירות לצרכי הארגון שלכם השאירו פרטים:


  צרו קשר

  RPO פרויקטלי

  RPO פרויקטלי הינו שרות מנוהל עבור ארגונים
  שזקוקים לתמיכה במערך הגיוס שלהם לפרק זמן קצוב.

  השרות שכיח בקרב ארגונים הנמצאים בצמיחה מהירה או ארגונים
  שיש להן צורך נקודתי בהרחבת מספר העובדים בארגון בעקבות
  פרויקטים חדשים שנכנסו  או בעונות /תקופות מסוימות במהלך השנה .

  השרות יכול להינתן בבית הלקוח או מחוצה לנו בתשתיות שלנו .

  מודל ההתקשרות יכול להיות מודל שבו הארגון משלם לפי
  כמות המגייסים שעובדים בפרויקט או על פי תפוקות ( הצלחות).

   

  צרו קשר

  פרויקטלי: פתרון גמיש לגיוס עובדים איכותיים RPO

  RPO פרויקטלי מספק פתרון גמיש, חסכוני וניתן להרחבה במהירות לגיוס כוח אדם איכותי.

  הגישה הגמישה ומוכוונת – הפרויקטים וצוות הגיוס הייעודי שלנו מספקים אנשי מקצוע איכותיים בצורה מהירה ויעילה יותר בהשוואה למודלי גיוס מסורתיים.

  צפו בסרטון>>

  צרכים ותובנות

  שירות במיקור חוץ נותן מענה לגיוס בהיקף נרחב בפרקי זמן קצרים והתמודדות עם עלייה בשיעורי גיוס בעונות שיא. המניע לשירות   RPO פרוייקטלי הוא על פי רוב שינוי או טרנספורמציה בעסק עצמו, כמו למשל, השקות בינלאומיות, פתיחת סניפים במקומות חדשים, או לחלופין, ביקושים עקב השקה של פרויקט, מוצר או יחידה עסקית חדשה,  או שלב מהותי של צמיחה. אנחנו רואים כיום, שיותר ויותר ארגונים פונים לשירות RPO   פרויקטלי לייעול תהליכי הגיוס שלהם.

  בנוסף, אנחנו מספקים תובנות ומעקב עלמגמות גיוס טאלנטים בשוק הרלוונטי, במטרה להתוות תכנון אסטרטגי וחיזוק הצעת הערך ללקוחות (EVP) .  הודות להבנה מעמיקה של השווקים המקומיים, אנחנו מספקים חווית גיוס איכותית ואפקטיבית. את תובנות הגיוס מהניסיון והידע הרב שצברנו לאורך השנים, אנחנו מטמיעים לשיפור תהליכי העסקה, שמובילים לשיעורים גבוהים יותר של שביעות רצון ושימור עובדים.

  הבעיות והפתרונות

  זמן התארגנות (זריזות, גמישות), חיסכון פיננסי, וגיוס בנפחים קצובים הן חלק מהבעיות שארגונים מתמודדים איתן בחיי היום יום. שירות Project PRO של Talent Solutions מציע פתרון גמיש, חסכוני ובעל ערך מוסף לתמיכה ביוזמות העסקיות של ארגונים. את הפתרון ניתן לספק באתר הלקוח או מחוצה לו, והוא נתמך על ידי מודל פיקוח קפדני שמבוסס על דיווח שבועי וביקורות עסקיות חודשיות שנועדו להבטיח ללקוח ש-Talent Solutions  נמצאת במסלול הנכון, בכל שלב שהוא, לכל אורך מחזור החיים של הפרויקט.

  מומחים ייעודיים מטעמנו מגייסים את העובדים ומנהלים את הפרוייקט במרכזי הגיוס הייעודיים החל מפתיחת המשרה ועד החתמת העובד.

  למי השירות מיועד?

  השירות מיועד לכל ארגון שיש לו צורך נקודתי בגיוס מורכב, מאסיבי, עונתי או לארגונים שנמצאים בשלבי גדילה מואצים (Ram Pup)

  Talent Solutions

  אנחנו מסייעים לארגונים לשנות את האופן שבו הם מגייסים, מנהלים ומפתחים את כוח העבודה שלהם, במטרה להבטיח שכוח האדם המתאים יעמוד לרשותם עכשיו ובעתיד. אנחנו מספקים פתרונות הוליסטיים לאורך כל מחזור החיים של העובדים, החל במשיכה ובאיתור של הטאלנטים עד לשדרוג ופיתוח מיומנויות, ושימור עובדים בהיקף נרחב.

  תהליכי גיוס במיקור חוץ (RPO)

  ניהול תהליכי גיוס עובדים לארגונים במיקור חוץ רחב היקף ועתיר כוח אדם.

  TAPFIN

  ניהול ספקי כוח אדם ושירותים מנוהלים . אנו עובדים עם ארגונים מובילים בעולם ומניעים ביצועים באמצעות אנשים, תהליכים וטכנולוגיה.

  טאלנט ליווי וייעוץ קריירה

  מתן שירותי הכוונה, ייעוץ וליווי קריירה, לעובדים וארגונים הנמצאים בצומת דרכים מקצועית, ולחברות הנמצאות בתהליך התייעלות ופרידה מעובדים.