tpl_services.php

Outplacement

פרידה מעובדים כרוכה בקושי לכל הצדדים והציפייה היום ממעסיק לדאוג לעובד גם בזמן פרידה . חבילת השירות שלנו מעניקה לעובד ייעוץ וכלים פרקטיים לחיפוש אחר האתגר הבא וחזרה מהירה למעגל העבודה

צרו קשר

מהו שירות Outplacement ?

השירות מסייע לארגונים בניהול תהליך פרידה נכון, הפחתה משמעותית של אמוציות ורגשות שליליים המתלווים לתהליכי פיטורים , מסייע בשימור עובד "כשגריר" של הארגון ומוכח כבעל השפעה חיובית על מיתוג מעסיק.
דאגה לעובד גם בסיום העסקה "שומרת" על מצב רוח ומוטיבציה בארגון גם בתקופות אילו ומעלה את רמת המחוברות ותחושת הבטחון בקרב העובדים.

מה אנחנו מציעים? המודל שלנו

תהליך משולב של פגישות ייעוץ אישיות, פרקטיקה וליווי
תהליך מבוסס שיווק, מכירה ומיתוג עובד
שירותים באמצעות מנהליי קריירה מנוסים המגיעים עם ניסיון משולב של ייעוץ ועולמות גיוס והשמה
תכניי השירות מבוססים על מתודולוגיות עבודה מתקדמות שפותחו בחברת ייעוץ גלובלית מובילה Right Management השייכת לחברת Manpower העולמית ועליהם אדפטציה לשוק המקומי.
היתרון שלנו כקבוצה גדולה עם מגוון של התמחויות מאפשר מתן שירות הוליסטי לפורש המשלב ייעוץ קריירה עם סיוע למציאת עבודה. שילוב של ייעוץ חשיבה ותכנון עם הכרות טובה ואקטיבית עם שוק העבודה מסייעת מאוד לתיאום ציפיות נכון ופרקטי בין שאיפות למציאות השוק.

  • סדנת מעברים בקריירה

    סדנא יומית להקניית כלים פרקטיים וסיוע למציאת מקום עבודה הבא ביעילות ובמהירות.
    סדנא מקצועית וייחודית המחדדת כישורי חיפוש עבודה, מעניקה כלים נכונים, מסייעת בהעברת מסרים ומחברת לעולם העבודה העכשווי.


  • יעוץ וליווי קריירה מסלול אישי

    תוכנית ליווי אישי הכוללת סדרת פגישות אישיות עם מנהלת קריירה מנוסה להערכת קריירה, תמיכה רגשית, תכנון וחשיבה, הצבת מטרות ובניית תוכנית חיפוש עבודה. התוכנית משלבת בנוסף ליווי ותמיכה טלפונית לתקופה של מספר חודשיים להתייעצות וליווי בתהליך החיפוש.


טאלנט ייעוץ וליווי קריירה

על מנת לבצע התאמה מרבית לכל לקוח ולהשיג הצלחה בתהליך, אנו מעסיקים מומחים מקשת רחבה של תחומים בשוק התעסוקה: מנהלי קריירה בכירים, מנטורים עסקיים, מומחי השמה, פסיכולוגים תעסוקתיים, ויועצים ארגונים. הליווי האישי והתאמת הפתרון הופכים חסרון ליתרון וכל משבר לניצחון. טאלנט ייעוץ וליווי קריירה נחשבת ליחידה המובילה בישראל בייעוץ וליווי בבניית קריירה, ובמיצוי הפוטנציאל האישי של העובד.

Outplacement

פרידה מעובדים כרוכה בקושי לכל הצדדים והציפייה היום ממעסיק לדאוג לעובד גם בזמן פרידה . חבילת השירות שלנו מעניקה לעובד ייעוץ וכלים פרקטיים לחיפוש אחר האתגר הבא וחזרה מהירה למעגל העבודה

ליוויי פורשים ביציאה לגמלאות

אחרי שנות עבודה רבות מגיע אחד הרגעים המשמעותיים והמרגשים בחייו של העובד: רגע הפרישה לגמלאות. עבור העובד הפורש, מדובר לעיתים בטלטלה, רעידת אדמה כלכלית, רגשית ואישית.

ייעוץ ולווי קריירה בסיום העסקה

ניהול נכון של תהליך פיטורין "ממתיק את הגלולה" לשני הצדדים , מפחית "רעשים" בארגון ומצמצם חשיפה משפטית.

הכנת עובד לתפקיד חדש

ניהלתם תהליכי גיוס מקצה לקצה, ראיינתם, בדקתם מבחנים והשקעתם מאמצים רבים בגיוס עובד חדש לארגון. כעת, המטרה שלכם- קליטה מוצלחת ומהירה לתפקיד ולארגון.

סדנת ניהול ראיון

גיוס ופיתוח עובדים הם לב ליבה של כל חברה וארגון. גם בעולמות טכנולוגיים פורצי דרך, אנשים הם הכוח המניע, ההון האנושי שיעמוד מול האתגרים ויקבע את עתיד הארגון או החברה. על מנת לגייס אנשים טובים חשוב לדעת ולבצע את ההתאמות הנכונות של מועמדים לתפקיד ולארגון. ב- Manpower Talent יצרנו סדנה ייחודית אשר מקנה כלים ומיומנויות לניהול ראיון מובנה, מקיף ואפקטיבי שמסייע לקבל את כל המידע שאתם צריכים כדי לקבוע את התאמתו של המועמד לתפקיד.