למידע נוסף והתאמת השירות לצרכי הארגון שלכם השאירו פרטים:


  אני מאשר/ת קבלת חומר מקצועי ושיווקי מקבוצת מנפאואר

  צרו קשר

  אודות

  Talent Solutions מתמחה במתן פתרונות במיקור חוץ ושירותים מנוהלים במטרה להתמודד עם צורכי הלקוחות ולספק להם פתרונות משולבים בתחום המשאב האנושי

  אנחנו מסייעים לארגונים לשנות את האופן שבו הם מגייסים, מנהלים ומפתחים את כוח העבודה שלהם, במטרה להבטיח שכוח האדם המתאים יעמוד לרשותם עכשיו ובעתיד.

  אנחנו מספקים פתרונות הוליסטיים לאורך כל מחזור החיים של העובדים, החל במשיכה ובאיתור של הטאלנטים דרך שדרוג ופיתוח מיומנויות, ועד ליווי וניהול נכון של פרידה מעובדים .

   

  צרו קשר

  עולם העבודה דורש מילוי משימות מורכבות שלא פעם מצריכות התמחות שאינה מצויה בתוך הארגון. משימות אלו מסיטות את הארגון מהתמקדות בפעילויות הליבה ומבזבזות תשומות ניהוליות שלא לצורך: הקמת מערך מיוחד, גיוס וניהול מצבת כוח אדם, התאמת מערכת מחשוב ייעודית והפעלת כל הזרועות באופן אינטגרטיבי ומתוזמן לעמידה בתפוקות ובלו"ז שהוגדר – כל אלו הם בגדר עיסוק שולי לארגון, הגוזל לעתים משאבים יקרים על חשבון הצמיחה, הפיתוח והרווחיות. על כל אלה
  באה Talent Solutions לענות.

  • פתרונות מודולריים

  • ליווי ניהולי ומקצועי

  • אנליטיקה של כוח העבודה

  • יכולות מבוססות נתונים

  ManpowerGroup הינה החברה המובילה בעולם בפתרונות עבודה מתקדמים בתחום משאבי האנוש.

  מאז הוקמה הקבוצה בשנת 1948, במילווקי שבארה"ב, היא נושאת את דגל החדשנות והמובילות העסקית, ומקפידה להתאים את עצמה אל עולם הקריירה המשתנה ולתפיסת התעסוקה המודרנית. תגובתה המהירה ואופייה הדינאמי מאפשרים החלפת מידע, התעדכנות מתמדת והבנה של צרכים חדשים גלובליים ומקומיים.

   

  בקבוצה מועסקים כ- 29,000 עובדים הפועלים בכ-2700 סניפים הפרוסים על פני כ- 78 מדינות ברחבי העולם, אשר מאפשרים לה לפתח ולשכלל את שיטות העבודה והמתודות היישומיות בתחומי התמחותה.

  אבני יסוד עליהם נשענת רוח הקבוצה – הם האדם, הידע והחדשנות

   

  האדם – אנו רואים בהון האנושי את הבסיס לקיומנו, ופועלים מתוך מחויבות שלמה לערכים של מוסר, העסקה הוגנת, אמון ושקיפות

  הידע – אנו פועלים ללא לאות לצבירת ידע והבנה עמוקה בכל תחומי פעילותנו, לטובת פתרונות חכמים ויעילים עבור לקוחותינו

  החדשנות – אנו מפתחים ומקדמים מתודות חדשות, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, ושומרים על מעמדנו כחלוצים בעולם התעסוקה

   

  בישראל פועלת ManpowerGroup מזה 50 שנה, בהנהגתו של יו"ר הקבוצה אמנון רדר ומספקת מענה ליותר מ-10,000 לקוחות באמצעות מאגר עדכני של כ- מיליון מועמדים ובעשרות סניפים בפריסה ארצית.