למידע נוסף והתאמת השירות לצרכי הארגון שלכם השאירו פרטים:


  צרו קשר

  סורסינג

  אנחנו מסייעים לארגונים להגדיל את מאגר הטאלנטים שלהם כדי להחיש את תהליך הגיוס ולהגדיל את הגיוון של כוח העבודה. אנחנו משתמשים בטכנולוגיה הטובה והחדשנית ביותר ומגייסים טאלנטים בכל שלבי האיתור, כולל טאלנטים פאסיביים, אקטיביים ומחפשי הזדמנויות.

  צרו קשר

  יתרונות שירות הסורסינג לארגונים

  אנו מתאימים לארגון את שירותי הסורסינג הנחוצים לו בשילוב של סורסינג תפעולי המתמקד באיתור ממוקד של מועמדים ופרסום וסורסינג אסטרטגי המתמקד בפיתוח והרחבת מקורות גיוס ומיתוג מעסיק.

  הטאלנטים הנכונים לארגון מאפשרים צמיחה ופיתוח המנהיגים, הכישורים והיכולות הנכונים להיום ולמחר.

  מה אנחנו מציעים? המודל שלנו

  מודל פתרונות הסורסינג בעצם שם את האחריות להביא את האנשים הנכונים לארגון בידי גורם מומחה שתפקידו לאתר את המועמדים הפוטנציאליים ולשכנע אותם להגיש מועמדות.

  בחירה, בנייה, ניהול ומדידה של כל הערוצים מהם מגיעים מועמדים (ח.מ.ח, חברות השמה, אתרי דרושים, גיוס ברשתות וגיוס ב Deep Web, ירידי תעסוקה וכדומה). המודל שלנו שם דגש על אחריותו של איש הסורסינג להעלות את המודעות לקיום הארגון והמשרות בו, לעניין את המועמדים ולגרום להם לרצות לשמוע עוד על ההזדמנות בארגון.

  • פרסום מקיף בלוחות דרושים


  • מיקור ברשתות חברתיות


  • יצירת קשרי קהילה וקשרי אקדמיה


  • יצירתיות ותובנות המתבססות על מיפוי מגמות שוק ויצירת בנצ'מארקים כדי להבטיח את ההתאמה הטובה והמגוונת ביותר


  • התאמה לאסטרטגיית הארגון בנוגע לגיוון תעסוקתי והכללת אוכלוסיות שונות


  • השתתפות בכנסים, ירידי תעסוקה ואופציות שונות לקידום מיתוג מעסיק


  תהליכי גיוס במיקור חוץ (RPO)

  השירותים שלנו כוללים ניהול תהליך גיוס עובדים לארגונים במיקור חוץ. צוות מיומן מטעמנו מנהל את כלל מערך הגיוס בארגון, החל משלב ניהול מקורות הגיוס, דרך סינון ומיון המועמדים וכלה בתחילת עבודתם בארגון. השירות ניתן בתוך הארגון On-Site או מחוצה לו.