tpl_pro.php

סורסינג

אנחנו מסייעים לארגונים להגדיל את מאגר הטאלנטים שלהם כדי להחיש את תהליך הגיוס ולהגדיל את הגיוון של כוח העבודה. אנחנו משתמשים בטכנולוגיה הטובה והחדשנית ביותר ומגייסים טאלנטים בכל שלבי האיתור, כולל טאלנטים פאסיביים, אקטיביים ומחפשי הזדמנויות.

צרו קשר

יתרונות שירות הסורסינג לארגונים

אנו מתאימים לארגון את שירותי הסורסינג הנחוצים לו בשילוב של סורסינג תפעולי המתמקד באיתור ממוקד של מועמדים ופרסום וסורסינג אסטרטגי המתמקד בפיתוח והרחבת מקורות גיוס ומיתוג מעסיק.

הטאלנטים הנכונים לארגון מאפשרים צמיחה ופיתוח המנהיגים, הכישורים והיכולות הנכונים להיום ולמחר.

מה אנחנו מציעים? המודל שלנו

מודל פתרונות הסורסינג בעצם שם את האחריות להביא את האנשים הנכונים לארגון בידי גורם מומחה שתפקידו לאתר את המועמדים הפוטנציאליים ולשכנע אותם להגיש מועמדות.

בחירה, בנייה, ניהול ומדידה של כל הערוצים מהם מגיעים מועמדים (ח.מ.ח, חברות השמה, אתרי דרושים, גיוס ברשתות וגיוס ב Deep Web, ירידי תעסוקה וכדומה). המודל שלנו שם דגש על אחריותו של איש הסורסינג להעלות את המודעות לקיום הארגון והמשרות בו, לעניין את המועמדים ולגרום להם לרצות לשמוע עוד על ההזדמנות בארגון.

  • פרסום מקיף בלוחות דרושים


  • מיקור ברשתות חברתיות


  • יצירת קשרי קהילה וקשרי אקדמיה


  • יצירתיות ותובנות המתבססות על מיפוי מגמות שוק ויצירת בנצ'מארקים כדי להבטיח את ההתאמה הטובה והמגוונת ביותר


  • התאמה לאסטרטגיית הארגון בנוגע לגיוון תעסוקתי והכללת אוכלוסיות שונות


  • השתתפות בכנסים, ירידי תעסוקה ואופציות שונות לקידום מיתוג מעסיק


תהליכי גיוס במיקור חוץ (RPO)

השירותים שלנו כוללים ניהול תהליך גיוס עובדים לארגונים במיקור חוץ. צוות מיומן מטעמנו מנהל את כלל מערך הגיוס בארגון, החל משלב ניהול מקורות הגיוס, דרך סינון ומיון המועמדים וכלה בתחילת עבודתם בארגון. השירות ניתן בתוך הארגון On-Site או מחוצה לו.

גיוס מקצה לקצה

תהליך גיוס מקצה לקצה המבוסס תובנות שלנו, מיושם בכל חלקי הארגון או בחלקים ספציפיים שלו במטרה להפחית עלויות ולקצר את משך הזמן עד לקליטת העובד, לצמצם עזיבות ולהגדיל פריון עבודה.

סינון ראשוני וראיונות פרונטליים

קבלו גישה מהירה לטאלנטים בעזרת תובנות מבוססות נתונים ושיטות הגיוס הטובות מסוגן. אנחנו מזהים את המועמדים המתאימים עם המיומנויות הנדרשות, מבטיחים את התקשרותם למקום העבודה ובה בעת מעניקים חוויית מועמד מיוחדת במינה

תפעול גיוס

תהליך הגיוס הוא תהליך מורכב אשר מעורבות בו פעולות רבות, ממשקים מרובים וצורך בתיאום ודיוק מושלם בין כל המעורבים בתהליך. אנו מודעים לחשיבות המעטפת התומכת בתהליך הגיוס ומספקים את מיטב אופציות התפעול.

מניהול מבוזר לניהול מרוכז

בשלב הראשון נלמד ונמפה את המצב הקיים בארגון, נגדיר את הצרכים ונרכז את כל המידע תוך שימוש בטכנולוגיות מותאמות. בשלב השני ניצור מערך מבוקר ומנוהל המתבסס על נהלי עבודה מוסדרים ותהליכי בקרה ומדידה אחידים עבור כל שלבי הגיוס בכל יחידות הארגון. כל זאת תוך שימת דגש על שיפור והתייעלות מתמידים ומענה לצרכי הארגון המשתנים.

מרכז מידע ותפעול העובד

אנו מציעים שירותים ופתרונות בתפעול מגוון תחומי HR בארגון. מרכז השירות לעובד נותן מענה כפול הן לעובדי החברה והן למנהליה: • מענה לפניות עובדים בנושאי שכר, הטבות, פנסיה, רווחה, נוכחות • תמיכה במערכות HR למנהלים שונים באמצעות: מייל ,טלפוני, צ'אט. בנוסף אנו נספק לארגון שירותי ניהול מידע הכוללים ניהול ותחזור של בסיס הנתונים לאורך כל מחזור חיי העובד. שירותי ניהול מידע חשובים יותר מתמיד בעידן שבו המידע זורם בקלות, במהירות ובכמויות גדולות באופן תדיר.

גיוס לפרויקטים על פי דרישה

גמישות תפעולית זה שם המשחק! ככל שהצורך בזריזות עסקית מאיץ, ארגונים חייבים לבנות כוחות עבודה גמישים שיכולים לאמץ שינוי ולמנף חדשנות עם זיקה ללימוד מיומנויות הדור הבא. אנו ממטבים את תכנון הכישרונות, כדי ליצור כוחות עבודה גמישים שיכולים לאמץ שינוי ולמנף חדשנות וזריזות ארגונית באמצעות התאמה של אסטרטגיות הגיוס לצורך נקודתי או מתמשך של הארגון.