למידע נוסף והתאמת השירות לצרכי הארגון שלכם השאירו פרטים:


  אני מאשר/ת קבלת חומר מקצועי ושיווקי מקבוצת מנפאואר

  צרו קשר

  ייעוץ ארגוני ופיתוח טאלנטים

  יחידה המתמחה בשירותי ייעוץ ארגוני וליווי של תהליכים בארגון שמטרתם שמירה על אפקטיביות ניהולית וארגונית בתהליכי התייעלות. השירותים ניתנים לארגון, למנהליו ועובדיו, בשגרה הארגונית ובמהלך תהליכי שינוי ארגוני.

  צרו קשר

  השירותים מותאמים באופן מדויק לצרכי הארגון, למטרותיו ולאופיו, באמצעות יועצים מומחי קריירה בעלי ניסיון רב בייעוץ והעצמה, והכרות עמוקה ומעשית עם עולמות הגיוס וההשמה, תוך שימוש בתכנים וכלים מתקדמים של חברת Manpower העולמית. יחידת 'ייעוץ ארגוני ופיתוח וטאלנטים' היא המובילה בישראל בייעוץ וליווי תהליכי סיום העסקה, בדגש על מתן ערך ומענה מקצועי להנהלת הארגון, למנהלים הנשארים ולעובדים המסיימים העסקה.

  Talent Outplacement | ליווי תהליך סיום העסקה לעובדים ולארגונים

  ארגונים הנאמנים למתן שירות מקצועי ואיכותי, נדרשים להתייעלות ארגונית על פי צורך. סיום העסקת עובד אחד או רבים, עלול לטלטל את הארגון ולהסיטו ממילוי משימותיו. שרות זה מעניק לארגון ולמנהליו, ליווי מקיף לניהול מבוקר של תהליך ההתייעלות, ובמקביל נותן לעוזבים, כלים מעשיים למציאת הזדמנויות תעסוקתיות חדשות.

  קרא עוד

  Talent Agent | ליווי תהליך סיום העסקה לעובדים וארגונים בעולמות ההייטק

  בתחום בו קיימת תחרות עצומה על גיוס טאלנטים ושימורם, חשוב לבצע גם תהליכי סיום העסקה בדרך אפקטיבית לארגון, לנשארים ולעוזבים. בשירות זה העובד, ממנו הארגון נפרד, מקבל תמיכה וכלים ייעודיים למציאת עבודה בתחום ההייטק. לצד זה, הארגון ומנהליו מקבלים ליווי מקצועי לביצוע מיטבי ונכון של תהליך מורכב זה.

  קראו עוד

  Talent Retirement | ליווי ותכנון פרישה של עובדים

  פרישה לגמלאות עלולה ליצור משבר בקרב המעסיק והפורש כאחד. הארגון מתקשה להיפרד מחבר ואיש מקצוע, שתרם לו, והפורש עלול לחוות טלטלה אישית, רגשית וכלכלית.

  השירות מעניק לארגון אמצעים לניהול נכון של רגע הפרישה ומחבר את הפורשים למרכז הפרישה הישראלי, המתמחה במעבר משמעותי ומורכב זה.

  קרא עוד

  Talent Management Development | תוכניות פיתוח מנהלים

  לכל ארגון מאפייני וצרכי הניהול שלו. ניהול משמעותי, המוביל לתוצאות, מחייב הכשרה, ליווי והתמקצעות שוטפים, ממוקדים ומעשיים. תוכנית הפיתוח למנהלים מותאמת לכל ארגון, ומעניקה כלים אפקטיביים, לניהול משמעותי ויצירתי, תוך חיזוק עבודת הצוות וחיבורם לעשייה וליעדים.

  קרא עוד

  Talent Retention | תוכניות לשימור עובדים וטאלנטים

  במציאות תעסוקתית דינמית ומלאת אתגרים, טיפוחם ושימורם של טאלנטים בארגון היא משימה חשובה עבור הישגי הארגון, איכותו ומיתוגו. בשרות זה הארגון מקבל ליווי מקיף, שיטתי ויצירתי, להגדרת פרופיל הטאלנט הרצוי לו, לאיתור הטאלנטים ולפיתוח ויישום הצעדים והתוכניות לשימורם.

  קרא עוד

  Talent Team building | פיתוח ארגוני לצוותים

  כדי למקסם את יכולות הצוות, לחזק את מחויבות אנשיו להשגת משימותיו, ולרענן את התקשורת הבינאישית, צוותים זקוקים לפיתוח ולליווי מקצועי אחת לתקופה. אנו מתאימים לצוות, בהתאם לצרכי הארגון, מפגש או סדרת מפגשים, בהם ניתנים כלים מעשיים להעצמתו, לגיבושו ולחיזוק מחויבותו.

  קרא עוד

  Talent Lectures | הרצאות, הדרכות וסדנאות מקצועיות לצוותי עובדים

  עובדים, המקבלים הכשרה ותכני העשרה במקום עבודתם, מרוצים יותר ומחויבותם לתפקיד ולארגון עולה. בשרות זה, צוות המומחים שלנו מאפיין, מפתח ומעביר הרצאות ותכני העשרה, המותאמים לקהל היעד. תכנית זו מעשירה ומפתחת את העובדים ומעלה באופן מוכח את שביעות רצונם.

  קרא עוד

  Talent Solutions

  אנחנו מסייעים לארגונים לשנות את האופן שבו הם מגייסים, מנהלים ומפתחים את כוח העבודה שלהם, במטרה להבטיח שכוח האדם המתאים יעמוד לרשותם עכשיו ובעתיד. אנחנו מספקים פתרונות הוליסטיים לאורך כל מחזור החיים של העובדים, החל במשיכה ובאיתור של הטאלנטים עד לשדרוג ופיתוח מיומנויות, ושימור עובדים בהיקף נרחב.

  תהליכי גיוס במיקור חוץ (RPO)

  ניהול תהליכי גיוס עובדים לארגונים במיקור חוץ רחב היקף ועתיר כוח אדם.

  TAPFIN

  ניהול ספקי כוח אדם ושירותים מנוהלים . אנו עובדים עם ארגונים מובילים בעולם ומניעים ביצועים באמצעות אנשים, תהליכים וטכנולוגיה.

  ייעוץ ארגוני ופיתוח טאלנטים

  מתן שירותי ייעוץ וליווי עבור תהליכים לעובדים וארגונים הנמצאים בצומת דרכים מקצועית, ולחברות הנמצאות בתהליך התייעלות ופרידה מעובדים.