tpl_services.php

ליווי פורשים ביציאה לגמלאות

אחרי שנות עבודה רבות מגיע אחד הרגעים המשמעותיים והמרגשים בחייו של העובד: רגע הפרישה לגמלאות. עבור העובד הפורש, מדובר לעיתים בטלטלה, רעידת אדמה כלכלית, רגשית ואישית.

מקום העבודה שלכם סיפק לו פרנסה, אך גם תחושת שייכות, ערך עצמי, נתינה, אווירה של בית ומשפחה….ומה עם הארגון? איך אתם חווים את הפרידה? גם עבור הארגון מדובר בצעד לא קל להיפרד מעובדים אחרי שנים רבות. בקיצור, שינוי משמעותי עם פוטנציאל למשבר אצל שני הצדדים.

צרו קשר

יתרונות השירות לארגונים

השירות מסייע לארגונים בניהול תהליך פרידה נכון. סיוע לעובד גם בזמן פרישה מסייע בשמירת העובד "כשגריר" של הארגון ומוכח כבעל השפעה חיובית ברמת מיתוג מעסיק.

דאגה לעובד גם בעת הזו מסייעת על מצב רוח ומוטיבציה בארגון גם בתקופות אילו ומעלה את רמת המחוברות ותחושת הבטחון בקרב העובדים.

מה אנחנו מציעים? המודל שלנו

תכני השירות משלבים ייעוץ פרקטי עם תכנים "רכים" הקשורים לפנאי ומשפחה

שירותים באמצעות מנהליי קריירה מנוסים המגיעים עם ניסיון רב בייעוץ וצוות המרכז הישראלי לפרישה.

תכניי השירות מבוססים על מתודולוגיות עבודה מתקדמות שפותחו בחברת ייעוץ גלובלית מובילה Right Management השייכת לחברת Manpower העולמית ועליהם אדפטציה לשוק המקומי.

היתרון שלנו כקבוצה גדולה עם מגוון של התמחויות מאפשר מתן שירות הוליסטי לפורש המאפשר ייעוץ קריירה שנייה לגיל השלישי.

  • תוכנית ליווי אישית ומודולרית

    הכוללת פגישות אישיות בשילוב עם מגוון סדנאות לבחירה במגוון של נושאים ובהתאמה לצרכי הפורש.


  • מטרת התוכנית

    סיוע ריגשי, כלכלית ומנטלי לקראת השלב החדש בחיים


  • צוות מקצועי

    המפגשים והסדנאות מנוהלים ע"י מנהלי קריירה מנוסים בשיתוף עם המרכז הישראלי לפרישה


טאלנט ייעוץ וליווי קריירה

על מנת לבצע התאמה מרבית לכל לקוח ולהשיג הצלחה בתהליך, אנו מעסיקים מומחים מקשת רחבה של תחומים בשוק התעסוקה: מנהלי קריירה בכירים, מנטורים עסקיים, מומחי השמה, פסיכולוגים תעסוקתיים, ויועצים ארגונים. הליווי האישי והתאמת הפתרון הופכים חסרון ליתרון וכל משבר לניצחון. טאלנט ייעוץ וליווי קריירה נחשבת ליחידה המובילה בישראל בייעוץ וליווי בבניית קריירה, ובמיצוי הפוטנציאל האישי של העובד.

Outplacement

פרידה מעובדים כרוכה בקושי לכל הצדדים והציפייה היום ממעסיק לדאוג לעובד גם בזמן פרידה . חבילת השירות שלנו מעניקה לעובד ייעוץ וכלים פרקטיים לחיפוש אחר האתגר הבא וחזרה מהירה למעגל העבודה

ליוויי פורשים ביציאה לגמלאות

אחרי שנות עבודה רבות מגיע אחד הרגעים המשמעותיים והמרגשים בחייו של העובד: רגע הפרישה לגמלאות. עבור העובד הפורש, מדובר לעיתים בטלטלה, רעידת אדמה כלכלית, רגשית ואישית.

ייעוץ ולווי קריירה בסיום העסקה

ניהול נכון של תהליך פיטורין "ממתיק את הגלולה" לשני הצדדים , מפחית "רעשים" בארגון ומצמצם חשיפה משפטית.

הכנת עובד לתפקיד חדש

ניהלתם תהליכי גיוס מקצה לקצה, ראיינתם, בדקתם מבחנים והשקעתם מאמצים רבים בגיוס עובד חדש לארגון. כעת, המטרה שלכם- קליטה מוצלחת ומהירה לתפקיד ולארגון.

סדנת ניהול ראיון

גיוס ופיתוח עובדים הם לב ליבה של כל חברה וארגון. גם בעולמות טכנולוגיים פורצי דרך, אנשים הם הכוח המניע, ההון האנושי שיעמוד מול האתגרים ויקבע את עתיד הארגון או החברה. על מנת לגייס אנשים טובים חשוב לדעת ולבצע את ההתאמות הנכונות של מועמדים לתפקיד ולארגון. ב- Manpower Talent יצרנו סדנה ייחודית אשר מקנה כלים ומיומנויות לניהול ראיון מובנה, מקיף ואפקטיבי שמסייע לקבל את כל המידע שאתם צריכים כדי לקבוע את התאמתו של המועמד לתפקיד.